Asterisk Hotel Amsterdam

Drie sterren hotel 93%van de gasten raadt Asterisk Hotel Amsterdam aan

Den Texstraat 16, Amsterdam Kaart 1.6 km (10 min. lopen naar Rembrandt- en Museumplein)

Score van 303 beoordelingen: 7.9

Hotel Asterisk Amsterdam ademt een zeer gemoedelijke sfeer en is gevestigd in een 19de eeuws gebouw dat door de jaren heen is uitgebreid over meerdere panden. Door de oorspronkelijke bouw van de panden zijn er veel verschillende ruimtes en heeft het hotel kamers die passen in elk budget. Vele bezienswaardigheden zijn te voet bereikbaar, zoals het Rembrandtplein, het Museumplein en de Albert Cuypmarkt. Het hotel is bovendien goed bereikbaar per openbaar vervoer, zodat u letterlijk alle kanten op kunt.

De service van het hotel is uitstekend. Bij de receptie informeren ze u graag over evenementen, musea of restaurants in de buurt. Als u Amsterdam per fiets gaat verkennen kunt u uw tweewieler veilig stallen op de afgesloten binnenplaats van het hotel. Maar ook aan motorrijders is gedacht. Er zijn een aantal (goedgekeurde) muurankers aanwezig waaraan de motor veilig kan worden bevestigd. Alle kamers zijn voorzien van een televisie, telefoon en kluisje. Bij de 'basic' kamers bevinden de douche en het toilet zich op de gang, terwijl alle andere kamers zijn voorzien van een privé badkamer. Bij de receptie zijn haardrogers en waterkokers op verzoek verkrijgbaar.

iWanneer wilt u verblijven in Asterisk Hotel Amsterdam?

Kamer/Aanbieding

Eenpersoonskamer Douche en Toilet

Toon prijzen Kamer details

Tweepersoonskamer Douche en Toilet

Toon prijzen Kamer details
Meer gastenbeoordelingen worden binnenkort toegevoegd.

Omgeving

In de omgeving van het Asterisk Hotel Amsterdam is van alles te doen. Houdt u van winkelen? Dan kunt u prima terecht in de mondaine P.C. Hooftstraat of Van Baerlestraat. Bent u meer van de koopjes? Breng dan een bezoekje aan de bekende Albert Cuypmarkt of de vlooienmarkt op het Waterlooplein. Het Museumplein met het werelberoemde Van Gogh Museum en Rijksmuseum is slechts 10 minuten lopen. Ook het Leidseplein en Rembrandtplein zijn te voet bereikbaar, waar u zich kunt onderdompelen in het bruisende nachtleven.

Eten en Drinken

Tussen 07:00 en 10:30 uur wordt in de gezellige ontbijtzaal het continentale ontbijt geserveerd. De medewerkers van de receptie kunnen u tips geven over leuke restaurants in de buurt van het hotel.

Details

Check-in
Vanaf 14:00
Check-out
tot 11:00
Aantal kamers
42
WiFi
GRATIS! In het hotel kunnen gasten gratis gebruik maken van draadloos internet.
Kinderen/extra bedden
Het plaatsen van een babybed of extra bed is niet mogelijk.
Luchthaven shuttle
Connexxion-Airport-Hotel shuttle buiten de aankomsthal.
Openbaar Parkeren
In de directe omgeving heeft u de mogelijkheid om uw auto te parkeren (tegen betaling).
Parkeerplaats
Het hotel heeft geen eigen parkeerplaats.
Rookbeleid
Het gehele hotel is rookvrij.
Huisdieren
Niet toegestaan.
Faciliteiten
24-uurs receptie, Bagage-opslag, Computer (openbaar), Frisdrank Automaat/ Verkoop bij de receptie, Internet, Lift, Magnetron, Ontbijt, Snacks automaat/ verkoop bij de receptie, Gratis WiFi, Winkels in het hotel. Op aanvraag: Groepen, Lunchpakket.

Belangrijke informatie

  • Het hotel accepteert geen boekingen van 6 personen of meer.
  • Tijdens feestdagen gelden andere garantie- en annuleringsvoorwaarden. Neem contact op met het hotel voor details.

Uw voordelen bij Hotels.nl

  • Beste prijs garantie

    Dezelfde kamer ergens goedkoper? Geld terug! Toon meer
  • Geen verborgen kosten

    Transparante prijzen en duidelijke annuleringsvoorwaarden. Toon meer
  • Pas betalen in het hotel

    Mogelijk bij de meeste hotels. Toon meer

Zoek hotels

De nummer 1 voor Hotelaanbiedingen

€ EUR NL