De goede bereikbaarheid en de ruime kamers maken Tulip Inn Meerkerk tot een ideale accommodatie in de buurt van Gorinchem. Het hotel ligt in het gebied Rivierenland, dat zijn naam ontleent aan de rivieren die het gebied doorkruisen, waaronder de Maas en de Waal.
De sfeervolle kamers hebben een ruime en complete badkamer, radio, televisie, telefoon en een gezellig zitje. De stijlvolle superior kamers bieden een ruime werkplek en een grote flatscreen televisie. Alle kamers hebben bovendien gratis WiFi. De locatie van het hotel nabij diverse uitvalswegen is ook ideaal voor het organiseren van vergaderingen. Hiervoor zijn zes vergaderzalen aanwezig. Bij het hotel is een ruime gratis parkeerplaats. Gasten kunnen voor een hapje en drankje terecht in twee verschillende restaurants en bij de bar. Daarnaast is er een Starbucks coffee en AH to Go aanwezig in het hotel.
i
Wanneer wilt u verblijven in Tulip Inn Meerkerk?
“
Lekker centraal, albertheijn om de hoek ”
zwerver
16 juni 2013
Omgeving
Tulip Inn Meerkerk ligt tussen de streken Alblasserwaard en Vijfherenlanden in een regio die ook wel Rivierenland wordt genoemd. Het landschap in dit gebied wordt gekenmerkt door rivieren, leuke plaatsen als Tiel en Gorinchem en ook zijn er vele molens. Een van de bekendste plaatsen is Kinderdijk, dat met zijn 19 molens toegevoegd is aan de Werelderfgoedlijst van Unesco. Met de auto is de Biesbosch ook goed bereikbaar, waar een mooie boottocht gemaakt kan worden.
Eten en Drinken
In het hotel staat dagelijks een ontbijtbuffet klaar. Van maandag tot en met vrijdag kunnen gasten ontbijten van 06:00 tot 10:00 uur en op zaterdag en zondag van 08:00 - 11:00 uur.
Het hotel beschikt over twee restaurants, een à la carte restaurant met 150 zitplaatsen en een self service restaurant met 250 zitplaatsen. Hier serveert men lunch en diner. Het self service restaurant is open van 07:00 tot 21:00 uur; op zondag gaan de deuren open om 08:00 uur.
In het à la carte restaurant kunnen gasten terecht van maandag tot en met vrijdag tussen 12:00 en 21:30 uur en in het weekend van 17:00 tot 21:30 uur. Op mooie dagen kan men neerstrijken het self service terrras.
GRATIS!
In het hotel kunnen gasten gratis gebruik maken van draadloos internet.
Kinderen/extra bedden
Eén kind tot 12 jaar kan op de kamer verblijven bij twee betalende volwassenen. Een bedbank wordt op aanvraag opgemaakt voor €15 per nacht en een babybedje is op aanvraag gratis beschikbaar. Voor kinderen tot 3 jaar is het ontbijt gratis en kinderen van 3 tot 12 jaar krijgen 50% korting op het ontbijt.
Mindervaliden kamers
Op aanvraag
Parkeerplaats
Het hotel heeft een eigen gratis parkeerplaats voor de gasten.
Huisdieren
Huisdieren toegestaan, € 10 per nacht Gelieve dit op het boekingsformulier aan te geven.
Faciliteiten
24-uurs receptie, Bagage-opslag, Bar, Fax/kopieerapparaat, Fietsverhuur, Internet, Lift, Lunchpakket, Ontbijt, Restaurant, Stomerij, Terras, Tuin, Vergaderzaal, Wasserij, Gratis WiFi, Winkels in het hotel.
Uw voordelen bij Hotels.nl
Beste prijs garantie
Dezelfde kamer ergens goedkoper? Geld terug!
Toon meer
Geen verborgen kosten
Transparante prijzen, gratis reserveren, gratis annuleren.
Toon meer
Alle beoordelingen zijn ingevuld door onze gasten na hun verblijf in het hotel Tulip Inn Meerkerk.
9.4
Tîmmer
(Reizigers alleen)
17 juni 2013
Een goed gelegen, rustig, aantrekkelijk hotel met een prima service
+
Alleen maar plus punten. Prima verblijf,
9.6
zwerver
(Overig)
16 juni 2013
+
Lekker centraal, albertheijn om de hoek
8.0
Anoniem
(Overig)
10 juni 2013
prettig hotel, centraal gelegen
+
ruime kamers, en compleet in gericht
–
geen echt min punt, maar aanbeveling, om een koelkastje op de kamer te plaatsen.
9.0
Van Montfort-Cuypers
(Oudere paren)
10 juni 2013
Zoals ik al heb gemeld was het o.k. en voor herhaling vatbaar!!
+
Verblijf was helemaal o.k. Vriendelijk personeel!!
*mijn tipVoor ons was alles aanwezig.
10.0
Den Hartog
(Jonge paren)
6 januari 2013
Fantastisch en meewerkend personeel
+
Wij waren in dit hotel ivm crematie van oma en het personeel werkte heel erg mee, was begripvol. Ontbijten mocht iets eerder en er werd niet moeilijk gedaan om langer in de kamer te blijven om spullen op te halen na de uitvaart.
*mijn tipLekker eten in restaurant
7.4
Petek
(Overig)
2 januari 2013
hotel met heel wat leuks en lekkers in de buurt.
+
Dat er een badkuip in begrepen is.
–
Twee bedden naast mekaar dat ligt niet echt fijn. en soms is het te duur vergeleken met andere dagen.
*mijn tipLeuke hotel en tjah mcdonalds in de buurt hoe lekker kan dat wel niet zijn :)
8.0
Roukens
(Oudere paren)
1 januari 2013
Goede prijs-kwaliteitverhouding, gemakkelijk te bereiken
+
Omdat wij een gunstige hotdeal geboekt hadden, vonden we vooral de prijs-kwaliteitverhouding uitstekend
–
. Wat meer of helderder lichtpunten in de kamer (we konden slecht lezen 's avonds)
. De entree van het hotel is onduidelijk (bleek de ingang van het restaurant te zijn)
*mijn tipAls je van cultuur houdt: tal van mooie, kleine en grotere, vrij authentieke plaatsen in de omgeving: Gorinchem, Schoonhoven (leuk met de veerpont over de Lek), Leerdam, Nieuwpoort, Noordeloos, en plaatsjes langs de Lek.
Mooi oerhollands rivierenlandschap voor uitwaaiwandelingen
8.8
Blokland
(Reizigers alleen)
17 december 2012
goede kwaliteit/prijs verhouding.
+
net gerenoveerd hotel, goed geschoold personeel.
–
kamers zijn nog niet gerenoveerd, en dus wat krakkemikkig.
8.0
Huffenreuter
(Reizigers alleen)
10 oktober 2012
goed hotel tegen een redelijke prijs
+
Vriendelijk personeel. Het nieuwe restaurant en de nieuwe entree zijn een lust voor het oog.
–
Alleen de kamers op derde verdieping zijn gerenoveerd. Dat is jammer, want alles zou in het begin van het jaar al gebeurd zijn.
8.0
anoniem
(Vrienden)
7 september 2012
veel te beleven in de omgeving
+
personeel erg vriendelijk en behulpzaam. werd voor een lekker alternatief ontbijt gezorgd vanwege de verbouwing. leuke omgeving met veel dingen om te doen zowel met de auto als met de fiets.
*mijn tipneem je fiets mee er is genoeg te beleven. ook het restaurant het oude brughuis in meerkerk zelf is een aanrader.
8.2
Anoniem
(Reizigers alleen)
7 september 2012
Uitstekende prijs kwaliteit verhouding
+
Lokatie en lage prijs voor standaard kamer met uitstekende douche.
–
Kamers zijn verouderd. Hotel is overigens kamers aan het verbouwen
8.4
Groot
(Oudere paren)
29 augustus 2012
Een heel mooi startpunt voor fietstochten
+
De compensatie die werd gegeven vanwege de verbouwing.
–
Vanwege een verbouwing was er een beperkte mogelijkheid om te eten en te drinken
*mijn tipMooi centraal gelegen punt.
4.0
Anoniem
(Oudere paren)
28 augustus 2012
–
vieze oude kamer met vuilen vloeren en niet werkende wc.
Erg slecht en warm
*mijn tipneem een ander hotel
8.2
H.
(Families met jonge kinderen)
20 augustus 2012
+
Men was aan het verbouwen, maar ze probeerden het zo goed mogelijk op te lossen. Tevens kregen we een kortingsbon voor het diner en een drankje gratis!
–
Als de douche werd gebruikt, was de hele badkamervloer nat. .
8.0
M.H.
(Overig)
11 augustus 2012
Goede locatie, uitstekende service.
8.0
Anoniem
(Reizigers alleen)
Goed voor meer dagen
+
Hier hebben we het nog over passie voor het werk. Medewerkers zijn écht service gericht.
–
En ook hier wordt er ook wel eens iets vergeten, maar: dan zie boven.
5.0
F
(Overig)
Trukkershotel!
+
Kamer en wasgelegenheid verrassend schoon!
–
Ontbijt en ontbijtgelegenheid ver onder de maat zeker gezien de prijs die daar voor wordt betaald.Alleen de sinasappelsap was goed.
Conversatie van prive aangelegenheden van personeel die in de eetzaal worden besproken is kenmerkend voor niet gedisciplineerd personeel!
*mijn tipDit hotel alleen boeken voor overnachtingen is prima.
Zoek de rest beter elders!
6.4
J.M.A
(Overig)
Alleen boeken als het echt nodig is, niet voor relaxed verblijf
+
Het hotel was dicht bij de locatie waar wij een bruiloft hadden
–
De kamer oogde gedateerd, er liepen oorwurmen over de muur, en toen ik s ochtends naar het toilet ging liep ik door een spinnenweb......ielghhh. De kussen waren klein en hard en waren zelfs ze klein dat het sloop dubbel was gevouwen. Wij komen niet terug in dit hotel. Omdat wij een bruiloft hadden calculeer je in dat je bijvoorbeeld een uur voor vertrek in bad gaat en dan gaat :"tutten", jammer, dit liep mis omdat er geen fohn aanwezig was en ik mijn lange haren met de handdoek moest
8.4
H.L.
(Reizigers alleen)
Over het algemeen een goed hotel.
+
Vriendelijk personeel, Vlak bij de snelweg, goede service.
–
De kamer die ik altijd heb is nog niet gerenoveerd. Jammer. Vloer in het restaurant zou ik persoonlijk bij overname meteen hebben vernieuwd. Dit is toch het eerste visitekaartje.
*mijn tipOver het algemeen is het een goed hotel, dat eindelijk de kamers gaat renoveren.
8.6
H.L.
(Oudere paren)
Goed hotel en gelukkig is de renovatie vollop in gang na de overname
+
Dicht bij de hoofdweg. Vriendelijk en behulpzaam personeel.
Wat betreft de prijs per kamer per overnachting moet je gewoon shoppen op internet. Boeking is heel eenvoudig te regelen met je eigen wensen. Ik vraag altijd naar dezelde kamer en dat wordt geregeld.
–
Kamers zijn outdated. Ontdanks mijn herhaaldelijke opgave hiervan, werd er niets mee gedaan. Tulip inn neemt het over en gaf aan dat de kamers begin maart gerenoveerd zouden zijn. Helaas was dat niet geval toen ik op 17-03-2012 weer ging overnachten. Tulip inn maakt er wel veel reclame over. Jammer, hoop dat het in april als ik weer ben gerealiceerd is.
*mijn tipDe sevice is heel goed en personeel heel vriendelijk en behulpzaam.
7.0
Anoniem
(Overig)
–
moset onverwachts weg,mijn zoon had ongeluk gehad.
was er maar 1 uur,maar geen geld terug.
9.4
Anoniem
(Reizigers alleen)
Goed hotel, maar outdated
+
Goede bereikbaarheid met voldoende parkeerplaats. Vriendelijk ontvangst door receptie. Restaurant personeel heel vriendelijk en behulpzaam. Kamer netjes in orde. Prijs is per kamer en niet per persoon. Ontbijt is goed en uitgebreid, maar omdat ik 'smorgens geen grote eter ben neem ik meestal een broodje in het restaurant.
–
Kamers zijn schoon en ordelijk, maar behoeven een nieuw behangetje en een nieuwe vloerbedekking. Deze zijn verouderd en bevlekt en soms versleten. Bedden mogen iets hoger, maar dat ligt aan mijn leeftijd. Ook de vloerbedekking in het restaurant en in de gang van receptie naar de liften behoeven vernieuwing. Ziet er versleten uit.
*mijn tipVoor een laagste prijs ga shoppen op internet of bij AC hotels zelf. Vraag naar een kamer met een nieuwe TV.
8.8
Anoniem
(Reizigers alleen)
Een heerlijk, gezellige en toch nette hotel met veel keuzes
+
Veel keuzes bij ontbijt en diner
–
geen
7.8
Anoniem
(Oudere paren)
ondanks de minpuntjes, zullen wij zeker nog eens terugkomen in dit hot
+
service ,prijs,royale kamer,bereikbaarheid.
–
schoonmaak, onderhoud en diner a la carte wat betreft de gerechten zeer matig.